Aktualna događanja u mjesecu

HUMANITARNA PRODAJNA IZLOŽBA
 Humanitarne prodajne izložbe održane su u centralnom vrtiću Trnava 24.10.2023. i u područnim vrtićima Čulinec i Resnik 2 23.-24.10. 2023. godine. Na istima prikupljeno je 1226,39 eura. Prikupljeni novčani iznos donirali smo Udruženju „Djeca prva” (to je organizacija civilnog društva koja djeluje u području zaštite dobrobiti djece, mladih i njihovih obitelji. Edukativni programi/projekti temelje se na potrebama djece, aktivno uključuju roditelje i djelatnike iz odgojno-obrazovnog sustava i sustava socijalne skrbi).

AKTUALNA DOGAĐANJA  U VELJAČI 2024. GODINE
https://vrtic-jabuka.zagreb.hr/UserDocsImages/Aktualna događanja u vrtiću u veljači 2024..pptx

AKTUALNA DOGAĐANJA  U PROSINCU 2023. GODINE

DAN TOLERANCIJE  U VRTIĆU
Ovaj tjedan obilježavamo međunarodni dan tolerancije (16.11).
Djeca su imala prilike sudjelovati u različitim aktivnostima vezanim na tu temu kroz cijeli tjedan.
Kroz razne aktivnosti smo osvijestili pravo svih na različitost, razvijali empatiju, poštivanje prava drugih i razvijali pozitivnu sliku o sebi.
Za roditelje, djeca i odgojitelji su pripremili šareni tunel u kojem je svaka skupina prikazala što su radili.

Pretpregled slike
Pretpregled slike  Pretpregled slike