Za roditelje

o upisu djece rane i predškolske dobi
u programe predškolskog odgoja i obrazovanja
za pedagošku godinu 2022./2023. na području Grada Zagreba

Obavijest o ostvarivanju prava na olakšice - sudjelovanje roditelja/skrbnika u cijeni redovitog programa ranog i predškolskog odgoja i obrazovanja djece u predškolskim ustanovama Grada Zagreba od 1. siječnja 2022. godine

Obrazac Zahtjev za ostvarivanje prava na olakšicu - Sudjelovanje roditelja/skrbnika u cijeni redovitog programa ranog i predškolskog odgoja i obrazovanja za 2022. godinu

Poštovani roditelji,

Nedavno smo doživjeli stresan događaj, stoga je važno da smo uz podršku jedni prema drugima informirani i educirani. Potrese ne možemo predvidjeti, no možemo naučiti o tome kako se u tom slučaju ponašati. Svjesni izazova s kojima se svi suočavamo u ovakvim izvanrednim okolnostima pripremili smo korisne materijale publikacije Poliklinike za zaštitu djece i mladih grada Zagreba.

Djeca i obitelji prije, tijekom i nakon potresa
Znakovi stresa i podrška predškolskoj djeci

Poštovani roditelji,
u dokumentu u privitku možete pročitati opće informacije i upute o postupanju u slučaju pojave infekcije COVID-19 u ustanovama odgoja i obrazovanja.
Pročitajte ovdje!

Poštovani roditelji,
informacije o polasku Vašeg djeteta  u vrtić u vrijeme epidemioloških mjera uzrokovanih edpidemijom COVID-19 te preporuke kako ga pripremiti na promjene koje ga očekuju pročitajte ovdje.

Poštovani roditelji,
U ovom periodu kada nismo u mogućnosti realizirati redovni  odgojno-obrazovni rad, stručne suradnice i odgojiteljice DV Jabuka pripremile su za vas savjete,  aktivnosti, igre i materijale kojima možete kvalitetno provoditi vrijeme sa svojim mališanima kod kuće.

WEB stranici na kojoj se nalaze materijali možete pristupiti klikom na sljedeći link:

OBAVIJEST ZA RODITELJE O PREPORUKAMA POSTUPANJA
U ODGOJNO-OBRAZOVNIM USTANOVAMA
Poštovani roditelji,
Hrvatski zavod za javno zdravstvo  izradio je niže navedene preporuke općih mjera zaštite a odnose se na zaštitu od bolesti uzrokovane novim korona virusom (COVID-19).

COVID - 19 PLAKAT

Ako po dijete dolaze druge osobe osim roditelja potrebno je ispuniti
IZJAVU O DOVOĐENJU te je predati odgojiteljicama.